Penzion Markus Frymburk Frymburk Frymburk Lipno na kole Lipno na in-line bruslích Frymburk

Nabídka pro skupiny - zájezdy, konference, školení, společenské akce

Chcete vaši akci uspořádat v příjemném pošumavském prostředí u vodní nádrže Lipno? Pension a restaurant Markus nabízí výborné podmínky pro pořádání konferencí, firemních školení, či rodinných a společenských akcí (svatby, křtiny, oslavy narozenin apod.).

Součástí naší nabídky je zajištění ubytování a možnost využití salónku o celkové kapacitě 30 lidí. Jedná se o prostor, který je součástí restaurace a je moderně vybaven krbem, promítacím zařízením, dataprojektorem a velkým plátnem. V případě zájmu si lze salónek zarezervovat.

V restauraci rádi připravíme pro skupiny a zájezdy speciální menu dle vašeho přání, slavnostní tabuli či rauty. 

Rádi Vám také poskytneme informace o okolí Lipenska a možnostech využití volného času.

Zájezdy

Pro zájezdy a skupiny nabízíme zajištění obědů a večeří v restauraci o kapacitě 80 míst. Hosté mohou využít výběr z více menu. Můžete si vybrat z široké nabídky steaků, ryb, bezmasých pochoutek, salátů a dalších chutných jídel. S nabídkou našich služeb Vám vyjdeme vstříc dle Vašich požadavků.

Školící místnost

Školící místnost je součástí restaurace. Tento prostor je moderně vybaven promítacím zařízením, dataprojektorem a velkým plátnem (možnost promítání DVD Blu-ray; TV-sat vysílání, připojení k PC, projekce z USB-flash disku). Celou místnost lze v průběhu akce zatemnit. V salónku je možnost rozestavení židlí a stolů dle náročnosti a požadavků Vaší akce.

 
 
*
*
*
 
 

Rezervace

Webkamera