Penzion Markus Frymburk Frymburk Frymburk Lipno na kole Lipno na in-line bruslích Frymburk

Restaurace a pizzerie

Srdečně Vás zveme k příjemnému posezení v restauraci a pizzerii, která se nachází na náměstí městyse Frymburk v přízemí rodinného pensionu Markus. Restaurace je nekuřácká. K posezení nabízí 50 míst uvnitř a 32 míst na celoroční terase (zimní zahradě) s kamennou pecí na pizzu. V letním období je k dispozici dalších 20 míst na terase na náměstí.

Co vám můžeme nabídnout?

Na našem jídelním lístku najdete steaky, ryby, bezmasé pochoutky, pizzusaláty a spoustu dalších chutných pokrmů. Skupinám můžeme připravit menu dle vlastního výběru. Dále nabízíme kvalitní kávu Piazza D'oro s bohatou nabídkou domácích dezertů. K pití podáváme všechny druhy nealkoholických i alkoholických nápojů, točíme pivo Budějovický Budvar a v neposlední řadě vám rádi nabídneme kvalitní moravská vína.

Stáhněte si:

 

V restaurantu Markus můžete bezplatně využívat internet (wi-fi). Hostům nabízíme rezervaci konkrétního stolu a samozřejmostí je možnost pořádání soukromých oslav (svatba, narozeniny, křtiny) a firemních akcí.

Provozní doba

Restaurace Markus je otevřena každý den od 11 do 21 hodin.
Snídaně pro ubytované se podává od 8 do 9:30 formou švédského stolu.

Kapacita restaurace

  • 30 míst v salónku s krbem (promítací místnost)
  • 20 míst v „hlavní“ části restaurace
  • 32 míst na celoroční terase (zimní zahradě) s kamennou pecí na pizzu, umístěné ve dvoře pensionu Markus
  • v letním období navíc 20 míst na letní terase na náměstí, s výhledem na park městyse Frymburk

Prostory a vybavení

Prostor restaurace je rozdělen do dvou částí. Hlavní část restaurace se nachází v bývalém průjezdu, kde jsou zachovány klenuté stropy. Zde najdete také bar. K dispozici jsou čtyři prostorné boxy o kapacitě 20 míst. Nedílnou součástí tohoto prostoru je akvárium, které oceňují zejména děti. Restaurace přechází do nově zrekonstruovaného salónku s krbem. Salónek je moderně vybaven promítacím zařízením, dataprojektorem a velkým plátnem (možnost promítání DVD Blu-ray; TV-sat vysílání, připojení k PC, projekce z USB-flash disku).

Celoročně Vám nabízíme příjemné posezení na naší terase (zimní zahradě) o kapacitě 32 míst. Terasa se nachází v klidné části dvora pensionu Markus a její součástí je kamenná pec na pizzu. V teplých letních měsících se můžete posadit i na terasu před restaurací Markus, která má kapacitu 20 míst. Z této terasy je výhled do rozsáhlého parku na náměstí městečka Frymburk, ve kterém si můžete prohlédnout například pranýř, kašnu, morový sloup a památník Adalberta Stiftera.

Příjemnou návštěvu a dobrou chuť Vám přeje restaurant Markus.

 
 
*
*
*
 
 

Rezervace

Webkamera