Penzion Markus Frymburk Frymburk Frymburk Lipno na kole Lipno na in-line bruslích Frymburk

Dovolená na Lipně

Frymburk je celoročně ideálním místem, kde se dá strávit příjemná dovolená u Lipna. Šumava a podhůří Šumavy nabízí možnosti nejen pro zdatné turisty a sportovce, ale také pro rodiny s dětmi.

V blízkosti penzionu Markus najdete cyklotrasy, bruslařské dráhy pro in-line brusle, pláže a rozsáhlé lesy, které lákají k procházkám i houbaření.

V zimním období můžete využít služeb tří lyžařských středisek. V okolí penzionu se nachází běžkařské tratě a najdete zde také nejdelší bruslařskou dráhu na světě na zamrzlé vodní hladině nádrže Lipno. Pro adrenalinové sportovce je zde možnost vyzkoušet snowkiting, ice surfing nebo skijöring. 

Aktivity:

Cyklostezky
Turistické trasy
Vítkuv hrádek
Státní hrad Rožmberk
Stezka v korunách stromů – jediná v Čechách
Sportovní haly – lezecká stěna, bowling, tenis, squash,fitness centrum, indoor cycling
Aquapark Frymburk
Wellness therapy – různé druhy masáží a zábalů
Wellness Beauty – kosmetické kůry, péče o pleť, manikúra, pedikúra
Spa procedury – různé druhy koupelí a lázní, hydromasáže
Saunový svět – několik druhů saun
Solná jeskyně – relaxace v jedinečném mikroklimatu
Active Park Lipno 
a mnoho dalších... 

 

Letní dovolená na Lipně

 

V letním období je Frymburk ideálním místem pro mnoho typů turistiky, rekreace a sportovního vyžití. Cyklistika, inline bruslení, pěší turistika, výlety po památkách, vodní sporty, wellness, to je jen částečný výčet aktivit, jimž se u nás můžete věnovat. Více »

Zimní dovolená na Lipně

 

Protože se Pension Markus nachází v šumavském podhůří, jedná se o ideální místo, kde se dá strávit zimní dovolená. V okolí se nachází několik moderních lyžařských areálů i tratě pro běžecké lyžování. Skvělým zážitkem je bruslení na zamrzlém Lipně. Více »

 
*
*
*
 
 

Dovolená na Lipně

Rezervace

Webkamera